Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Brushworks Luxury Hair Styling Set

Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,200 Lekë
Color
Set me furçë flokësh dhe kapëse.
Stiloni dhe rregulloni pa mundim flokët tuaj me setin e stilimit të flokëve të Brushworks Luxury Pink. Ky set thelbësor i flokëve përmban një furçë flokësh super të lezetshme rozë për krehje të butë dhe pa stres, plus gjashtë kapëse flokësh pa dhëmbëza që do të suportojnë  dhe mbajnë stilin tuaj në vend, pa ju dhënë atyre një formë të padëshiruar.
  Brushworks Luxury Hair Styling Set
  Brushworks Luxury Hair Styling Set
  Brushworks Luxury Hair Styling Set
  Brushworks Luxury Hair Styling Set
  Brushworks Luxury Hair Styling Set
  Brushworks Luxury Hair Styling Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery