Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Brushworks Nine Row Hair Brush

Çmimi fillestar
600 Lekë
Çmimi fillestar
800 Lekë
Çmimi i ulur
600 Lekë

Kjo furçë flokësh është projektuar për të qenë shumëfunksionale, duke plotësuar një sërë nevojash të flokëve me saktësi dhe efikasitet të pakrahasueshëm. Pavarësisht nëse dëshironi të krihni butësisht nyjet e padisiplinuara, të arrini një tharje të rregullt, të krijoni stile të ndryshme flokësh, të definoni kaçurrelat tuaja natyrale ose thjesht të shijoni ndjesinë e flokëve të lëmuara dhe të menaxhuar bukur, kjo furçë është zgjidhja juaj ideale. Ky dizajn inovativ redukton ndjeshëm rrezikun e këputjes, tërheqjes dhe dëmtimit  të flokëve, duke siguruar një rutinë të shëndetshme të kujdesit për flokët.

  Brushworks Nine Row Hair Brush
  Brushworks Nine Row Hair Brush
  Brushworks Nine Row Hair Brush
  Brushworks Nine Row Hair Brush
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery