Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Brushworks No. 22 Double Ended Brow Brush and Spoolie

Çmimi fillestar
500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
500 Lekë

Furcë për stilimin e vetullave.

Kjo furçë me dy skaje është një mjet i domosdoshme në koleksionin tuaj të grimit, duke kombinuar funksionalitetin me elegancën në një dizajn mahnitës që do të lartësojë rutinën tuaj të bukurisë. Në njërën anë, do të gjeni një furçë me kënd të cilësisë së lartë, të punuar me përpikmëri dhe saktësi. Qimet saj të forta janë perfekte për të krijuar vija të pastra dhe të sakta kur aplikoni pudër për vetullat, pomad ose xhel. Pavarësisht nëse synoni për vetulla me pamje natyrale ose një hark më dramatik, kjo furçë siguron rezultate perfekte çdo herë. Ana tjetër e kësaj furçe të dyfishtë përmban një furçë të butë ne formë spirale e përbërë nga qime të imta. E krijuar për të krehur vetullat dhe për ti bërë ato të duken më të rregullta. Fleksibiliteti i qimeve te furcës ju lejon të përzieni dhe shpërndani produktin, duke ju dhënë një përfundim të butë, natyral që përmirëson tiparet tuaja.

  Brushworks No. 22 Double Ended Brow Brush and Spoolie
  Brushworks No. 22 Double Ended Brow Brush and Spoolie
  Brushworks No. 22 Double Ended Brow Brush and Spoolie

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery