Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video

Brushworks Pro Lash Curler with Comb

Çmimi fillestar
700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
700 Lekë

Ktheni qerpikët tuaj me një aplikim me Brushworks Pro Lash Curler.                              Krijuar nga çelik inoks i lëmuar, me një dorezë të lakuar për t'u përshtatur në mënyrë të përsosur në dorën tuaj, duke ju lejuar të lakoni butësisht qerpikët, në mënyrë që të mund të përqafoni volumin, gjatësinë dhe dendësinë e qerpikëve tuaj natyralë. Përfshin një krehër të dizanjuar  për të ndarë qerpikët tuaj përpara se t'i lakoni, duke i dhënë një efekt të lezetshëm fryrjeje. Një domosdoshmëri e vërtetë në çdo çantë grimi për të përmirësuar pamjen, volumin dhe gjatësinë e qerpikëve tuaj natyralë.


1. Përdorimi

Vendoseni kokën e kthyesit të qerpikëve në afërsi të syrit tuaj, duke i pozicionuar qerpikët midis hapsirës që krijohet mes buzëve metalike. Mbyllni dorezat butësisht dhe lëvizeni dorën vertikalisht lartë. Mund ta përsërisni disa herë, derisa të mendoni që qerpikët tuaj janë kthyer mjaftueshëm.

  Brushworks Pro Lash Curler with Comb
  Brushworks Pro Lash Curler with Comb
  Brushworks Pro Lash Curler with Comb
  Brushworks Pro Lash Curler with Comb
  Brushworks Pro Lash Curler with Comb

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery