Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Brushworks Scalp Massaging Brush

Çmimi fillestar
800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
800 Lekë

Masazhues skalpi i cili përmirëson rutinën tuaj të larjes së flokëve. I krijuar për të eksfoluar dhe masazhuar butësisht skalpin tuaj, ky mjet për kujdesin e flokëve stimulon rritjen e shëndetshme të tyre duke eleminuar zbokthin dhe grumbullimin e tepërt të yndyrës.Në këtë mënyrë rrit volumin e flokëve  dhe diferenca ndihet që në përdorimin e parë.


1. Përdorimi

Masazhoni skalpin me lëvizje rrethore në flokë të lagur apo të thatë me shampon ose vajin tuaj të preferuar.

  Brushworks Scalp Massaging Brush
  Brushworks Scalp Massaging Brush
  Brushworks Scalp Massaging Brush

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery