Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Brushworks Shower Haircare Set

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,100 Lekë
Një set me tre pjesë për kujdesin e flokëve.
Seti përmban:
1-Furçë për krehjen e flokëve të lagur gjatë apo pas dushit
2-Furçë masazhuese për të përhapur shampon ose  kremin tuaj të preferuar në mënyrë të njëtrajtshme në gjithë gjatësinë e flokut dhe gjithashtu masazhuesi ju ndihmon për të eksfoluar skalpin e kokës.
3-Peshqir mikrofibre për të tharë flokët në mënyrë natyrale.
  Brushworks Shower Haircare Set
  Brushworks Shower Haircare Set
  Brushworks Shower Haircare Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery