Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Brushworks Toe Separators – 4 Pairs

Çmimi fillestar
400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
400 Lekë

Arrini një pedikyr pa njolla me këta ndarës gishtash të lehtë dhe të rehatshëme .

Ideale për ndarjen e gishtave të këmbëve për lyerje apo aplikim manikyri.

Këta ndarës të gishtërinjve janë një mjet i thjeshtë, por efektiv i krijuar për ta bërë përvojën tuaj të pedikyrit më të rehatshme.

 Paketimi vjen me 4 sete ndaresesh pra ne total 8 copë. 

  Brushworks Toe Separators – 4 Pairs
  Brushworks Toe Separators – 4 Pairs
  Brushworks Toe Separators – 4 Pairs
  Brushworks Toe Separators – 4 Pairs

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery