Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Calypso After Sun Aloe Vera 250 ml

Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,200 Lekë

Xheli ynë After Sun Aloe Vera është formuluar posaçërisht që do të freskojë, qetësojë dhe hidratojë lëkurën tuaj pas një dite në diell. Ai përmban Aloe Vera dhe Witch Hazel, të njohura për aftësitë e tyre natyrale hidratuese dhe shëruese. Me aplikim, do të ndjeni menjëherë efektin ftohës dhe lëkura juaj do të jetë dukshëm më e butë dhe më e lëmuar duke ndihmuar në zgjatjen e nxirjes tuaj.

Po kërkoni një trajtim qetësues për djegiet nga dielli në një spray? Spraji ynë për lehtësimin e djegieve nga dielli ofron trajtim për lëkurën që është ekspozuar shumë në diell ose është inflamuar pas pickimit të insekteve.

 • Aplikojeni me bollëk dhe lëmoni butësisht.

 • Aplikoni aq shpesh sa të kërkohet.

 • Mbajeni larg fëmijëve. Vetëm për përdorim të jashtëm.

 • Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe kërkoni këshilla mjekësore.

 • Të gjithë përbërësit në gamën e produkteve Calypso janë miratuar si përbërës kozmetikë dhe mund të përdoren edhe gjatë shtatzanisë

1. Përdorimi

Aplikojeni me bollëk dhe lëmoni butësisht.

Aplikoni aq shpesh sa të kërkohet.

Mbajeni larg fëmijëve. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe kërkoni këshilla mjekësore.

Të gjithë përbërësit në gamën e produkteve Calypso janë miratuar si përbërës kozmetikë dhe mund të përdoren edhe gjatë shtatzanisë

2. Përbërësit

Ujë, PVP, Centaurea Cyanus Flower Extract, Benzophenone-4, Phenoxyethanol, CI 19140., Parfum, Uji Hamamelis Virginiana, Propylene Glycol, CI 42090, Glicerinë, Sambucus Nigra Flower Extract, Citronellomin, Citronellolet, ol , Klorfenezinë

  Calypso After Sun Aloe Vera 250 ml
  Calypso After Sun Aloe Vera 250 ml
  Calypso After Sun Aloe Vera 250 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery