Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Calypso After Sun Lotion 500 ml

Çmimi fillestar
1,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,300 Lekë

Locioni ynë pas diellit është i formuluar posaçërisht për të freskuar lëkurën tuaj pas një dite të gjatë në diell, duke ndihmuar në zbutjen dhe shërimin e saj. Ai përmban Aloe Vera dhe hidratues të veçantë, të cilët do të lehtësojnë lëkurën tuaj të thatë. Ai jo vetëm që hidraton, zbut dhe ftoh lëkurën tuaj, por gjithashtu ndihmon në zgjatjen e nxirjes tuaj.

Aloe Vera njihet si bima e djegies pasi formon një shtresë mbrojtëse mbi lëkurën e djegur duke e e qetësuar dhe hidratuar butësisht. Është ilaçi i përsosur natyral për lëkurën e djegur nga dielli.

Përdorimi

Aplikojeni mjaftueshëm dhe lëmoni butësisht.

Aplikoni aq shpesh sa të kërkohet.

Me aplikim, do të ndjeni menjëherë efektin ftohës dhe lëkura juaj do të jetë dukshëm më e butë dhe më e lëmuar.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Shmangni kontaktin me sytë.

Në rast kontakti, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe kërkoni këshilla mjekësore.

Përfitimet

Efekt i menjëhershëm

Pa Paraben

Aloe Vera

1. Përdorimi

Aplikojeni mjaftueshëm dhe lëmoni butësisht.

Aplikoni aq shpesh sa të kërkohet.

Me aplikim, do të ndjeni menjëherë efektin ftohës dhe lëkura juaj do të jetë dukshëm më e butë dhe më e lëmuar.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Shmangni kontaktin me sytë.

Në rast kontakti, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe kërkoni këshilla mjekësore.

2. Përbërësit

Aqua, Dimethicone, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Theobroma Cacao Seed Butter, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parfum, Carbomer, Piroctone Olamine, Amyl Cinnamal.

  Calypso After Sun Lotion 500 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery