Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Calypso Carrot Oil 15 Spf 200 ml

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,700 Lekë

Vaji ynë i karrotës me përforcim të nxirjes është i formuluar posaçërisht për të dhënë një nxirje të thellë dhe afatgjatë. Është i pasuruar me vaj natyral të karrotës dhe vitamina A dhe E për të zëvendësuar vajrat natyralë të humbur nga ekspozimi ndaj diellit dhe erës.

Ai gjithashtu përmban hidratues të shtuar për të ndihmuar në mbajtjen e lëkurës të hidratuar dhe të butë.

Formula rezistente ndaj ujit përshpejton nxirjen dhe aplikohet lehtë.

Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë të barabartë dhe të bollshme në të gjitha zonat e ekspozuara dhe lëmoni butësisht.

Riaplikoni shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.

Shmangni kontaktin me sytë.

Në rast kontakti, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe kërkoni këshilla mjekësore.

Bëni një test patch përpara përdorimit.

Përfitimet

 • UVA
 • UVB
 • Përshpejton Nxirjen
 • Shton hidratimin
 • Produkt Vegan
1. Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë të barabartë dhe të bollshme në të gjitha zonat e ekspozuara dhe lëmoni butësisht.

Riaplikoni shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.

Shmangni kontaktin me sytë.

Në rast kontakti, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe kërkoni këshilla mjekësore.

Bëni një test patch përpara përdorimit.

2. Përbërësit

Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil, Sorbitan Isostearate, Caproyl Tyrosine, Glyceryl Oleate, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Daucus Carota Sativa Root Extract, Parfum, Tocopheryl Acetate, Beta-Carotene, BHA, Ascorbyl Palmitate, Coumarin.

  Calypso Carrot Oil 15 Spf 200 ml
  Calypso Carrot Oil 15 Spf 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery