Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Calypso Carrot Oil 200 ml

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

Vaji ynë i karrotës me përforcim të nxirjes është i formuluar posaçërisht për të dhënë një nxirje të thellë dhe afatgjatë. Është i pasuruar me vaj natyral të karrotës dhe vitamina A dhe E për të zëvendësuar vajrat natyralë të humbur nga ekspozimi ndaj diellit dhe erës.

Ai gjithashtu përmban hidratues të shtuar për të ndihmuar në mbajtjen e lëkurës të hidratuar dhe të butë.

Formula rezistente ndaj ujit përshpejton nxirjen dhe aplikohet lehtë. Dëshironi të shkoni edhe më të errët? Provoni Deep Tanning Monoi Tahiti Spray për një ngjyrë intensive dhe të pasur.


  1. Përdorimi

  Aplikojeni në mënyrë të barabartë dhe të bollshme në të gjitha zonat e ekspozuara dhe lëmoni butësisht.
  Riaplikoni shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.
  Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe kërkoni këshilla mjekësore.
  Bëni një test patch përpara përdorimit.

  2. Përbërësit

  Beta-Karoten, Izostearat Sorbitan, Vaj i Farës së Helianthus Annuus, Likuid parafini, Parfum, Triglicerid Kaprilik/Kaprik, Kaproil tirozinë, BHA, Ekstrakt i Rrënjëve Daucus Carota Sativa, Oleate gliceril, Daucus Carotailcormitar, Palacetaph, Oleat.

   Calypso Carrot Oil 200 ml
   Calypso Carrot Oil 200 ml
   No reviews

   Na ndiq në Instagram

   #instagram

   Vegan
   Cuertly Free
   Contact +355675257599
   Fast Delivery