Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Calypso Krem Dielli Once A Day Spf 50

Çmimi fillestar
2,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,600 Lekë
Një aplikim i vetëm i Calypso një herë në ditë spray mbrojtës nga dielli SPF50+ ofron mbrojtje superiore të qëndrueshme deri në 8 orë duke ju lejuar më shumë kohë për të shijuar muajt e verës. Rezistente ndaj ujit, tharje e shpejtë, transparente dhe jo e yndyrshme, formula kombinon përbërës unikë UVA/UVB me spektër të gjerë për t'ju siguruar që të jeni të mbrojtur gjatë gjithë ditës nga rrezet e dëmshme të diellit. Pa konservues dhe pa erë. E pershtatshme per ju dhe familjen tuaj.
1. Përdorimi

Aplikoni 20 minuta para se të ekspozoheni në diell

2. Përbërësit

Alcohol Denat., Octocrylene, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Homosalate, PPG-15 Stearyl Ether, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Cyclopentasiloxane, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hydroxypropylcellulose

  Calypso Krem Dielli Once A Day Spf 50

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery