Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Eye Candy Duo Brow Powder – Chocolate

Çmimi fillestar
440 Lekë
Çmimi fillestar
550 Lekë
Çmimi i ulur
440 Lekë

Pudër vetullash.  

Një pudër e ndërtuar me dy nuanca për të përshtatur ngjyrën e përsosur, duke formësuar vetullat tuaja natyrale. E dizenjuar për të qenë afatgjatë, kështu që ju mund të keni  vetulla me pamje më të plotë gjatë gjithë ditës. Paleta përbëhet nga një ngjyrë kafe e pjekur dhe një ngjyrë kafe me nuancë më të ngrohtë, perfekte për çdo bjonde. Pavarësisht nëse preferoni një pamje të natyrale ose vetulla më të theksuara, kjo pudër dyshe për vetullat ofron fleksibilitetin për të krijuar efektin tuaj të dëshiruar. Pluhuri i bluar imët ngjitet pa probleme në vetullat tuaja, duke mbushur boshllëqet, duke përcaktuar formën e tyre dhe duke përmirësuar pamjen e tyre të përgjithshme. 

  Eye Candy Duo Brow Powder – Chocolate
  Eye Candy Duo Brow Powder – Chocolate
  Eye Candy Duo Brow Powder – Chocolate

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery