Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Eye Candy Half Lash Lexi

Çmimi fillestar
560 Lekë
Çmimi fillestar
700 Lekë
Çmimi i ulur
560 Lekë

 Gjysmë qerpik fals.

 Lexi Half Lash janë tepër të lehtë dhe të rehatshëm për t'u vendosur, duke i bërë ata një zgjedhje perfekte për një rast të veçantë ose duke transformuar pamjen tuaj të përditshme në një tjetër nivel. Eye Candy's Lexi Half Lash duken tepër natyral dhe mund të aplikohen shpejtë dhe pa mundim. Gjysma e qerpikëve mbulon qoshet e jashtme të syve tuaj dhe i thekson  ata. Këta qerpikë janë perfektë për ata që dëshirojnë një pamje më delikate dhe natyrale, ndërkohë që ende arrijnë një efekt mahnitës me sy të tërhequr. 

  Eye Candy Half Lash Lexi
  Eye Candy Half Lash Lexi
  Eye Candy Half Lash Lexi
  Eye Candy Half Lash Lexi
  Eye Candy Half Lash Lexi

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery