Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Eye Candy Individual Lashes (100 Clusters)

Çmimi fillestar
800 Lekë
Çmimi fillestar
1,000 Lekë
Çmimi i ulur
800 Lekë

Shtoni volumin dhe gjatësinë  e qerpikëve tuaj pa e humbur natyralitetin e tyre.                Ndryshoni pamjen e syve tuaj me këto qerpikë të një kualiteti të lartë, të krijuar posaçërisht për t'ju dhënë simetrinë e përsosur dhe për të përmirësuar bukurinë tuaj natyrale. Çdo paketë përmban 100 grupe qerpikësh individualë, të projektuar me kujdes për të ofruar një miksim harmonik me qerpikët tuaj ekzistues. Pavarësisht nëse synoni një prekje delikate ose një pamje dramatike, qerpikët e rremë nga Eye Candy ju japin fleksibilitetin për të krijuar stilin tuaj të dëshiruar. Të krijuara nga materiale sintetike të cilësisë së lartë, këta qerpikë janë të lehtë si pupla dhe tepër të rehatshëm për t'u aplikuar dhe mbajtur gjatë ditës. Do të harroni se i keni edhe ato! Përveç kësaj, fijet delikate janë prodhuar për të imituar modelin natyral të qerpikëve, duke rezultuar në një përfundim të përsosur që do t'i japë qerpikëve tuaj volumin që dëshironi. Miksoni dhe përshtatni gjatësi dhe trashësi të ndryshme për të arritur një pamje që nxjerr në pah sytë tuaj.

  Eye Candy Individual Lashes (100 Clusters)
  Eye Candy Individual Lashes (100 Clusters)
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery