Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Floland Biotin Scalp Cooling Ampoule (10 pcs)

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi i ulur
2,000 Lekë
Një paketë ampule ftohëse që qeteson dhe pastron thellë skalpin e kokës.

Permban përbërës me bazë bimore për të forcuar elasticitetin dhe vëllimin e flokëve
Biotina dhe vitamina B7 përmbajnë elementë gjurmë të dobishëm që nxisin rritjen e flokëve dhe stimulojnë zgjimin e gjëndrave të flokëve.Acidi salicilik pastron në mënyrë aktive lëkurën e kokës, largon të gjitha llojet e papastërtive dhe eksfolion qelizat e vdekura.
Ketoni i mjedrës përshpejton dhe parandalon rënien e flokëve
Depërton thellë në flokë dhe shëron zonat e dëmtuara
Rivendos në mënyrë efektive strukturën e kaçurrelave, zbut luspat e keratinës dhe i bën flokët më të menaxhueshëm.
Ngop flokët me lagështi dhe lëndë ushqyese, eliminon thatësinë dhe brishtësinë. Ampulat ftohës freskon këndshëm flokët dhe lëkurën e kokës, eliminon ndjesitë e pakëndshme dhe kruajtjen.I lë flokët të mëndafshtë dhe me shkëlqim
1. Përdorimi

Pas larjes me shampo, aplikoni ampulën në të gjithë lëkurën e kokës pak nga pak.
Masazhoni skalpin e kokës me majat e gishtave për 2-3 minuta.
Shpëlajeni tërësisht me ujë.

2. Përbërësit

Alcohol, Propylene Glycol, Myristyl Alcohol, Water, Cetrimonium Chloride, Fragrance, Benzyl Glycol, Mentol, Salicylic Acid, Camphor, Panthenol, PEG-12 Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Raspberry Ketone, 1,2-Hexanediol, Biotin, Diospyros Kaki Fruit Extract, Camellia Japonica Leaf Extract, Ceratonia Siliqua (Carob) Fruit Extract, Sophora Flavescens Root Extract, Houttuynia Cordata Extract.

  Floland Biotin Scalp Cooling Ampoule (10 pcs)
  Floland Biotin Scalp Cooling Ampoule (10 pcs)
  Floland Biotin Scalp Cooling Ampoule (10 pcs)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery