Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Floland Premium Keratin Change Ampoule (10 pcs)

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi i ulur
2,000 Lekë

10 Ampula për rikthimin e jetes se  flokëve .  Ampulat do të ndihmojnë në rivendosjen edhe të skajeve më të dëmtuara, të brishta dhe të ndara.

Për më tepër, falë formulës unike, ato kanë një strukturë të lehtë të lëngshme, nuk ngjiten së bashku dhe nuk rëndojnë flokët.Formula shumë efektive e mbushësve përmban një numër të madh ekstraktesh dhe vajrash natyralë që u ofrojnë flokëve vetëm kujdesin më të butë dhe efektiv;

Mbushësit mbrojnë me besueshmëri flokët nga efektet negative të mjedisit, si dhe nga efektet negative termike.

1. Përdorimi

Pas larjes me shampo, aplikoni ampulën në të gjithë lëkurën e kokës pak nga pak.
Masazhoni skalpin e kokës me majat e gishtave për 2-3 minuta.
Shpëlajeni tërësisht me ujë.

2. Përbërësit

Alcohol, Propylene Glycol, Myristyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Benzyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Raspberry Ketone, PEG-12 Dimethicone, Hydrolyzed Keratin (100ppm), Diospyros Kaki (Persimmon) Fruit Extract, Camellia Japonica (Japanese Camellia) Leaf Extract, Ceratonia Siliqua (Carob) Fruit Extract, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol, Glycine, Serine, Glutamic Acid, Aspartic Acid, Leucine, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Threonine, Prolin, Valine, Isoleucine, Histidine, Methionine, Cysteine, Ceramide NP, Hydrogenated Lecithin, Stearic Acid, Sucrose Stearate, Sphingolipids, Cholesterol, 1,2-Hexanediol, Panthenol, Fragrance

  Floland Premium Keratin Change Ampoule (10 pcs)
  Floland Premium Keratin Change Ampoule (10 pcs)
  Floland Premium Keratin Change Ampoule (10 pcs)
  Floland Premium Keratin Change Ampoule (10 pcs)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery