Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Floland Premium Soothing Booster Essence (5 pcs)

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,700 Lekë

5 Esenca që forcojnë flokun pa patur nevojë të shpëlahet Ato ushqejnë intensivisht flokët e dëmtuar. Ndihmojnë në e arritjen e flokëve me të butë dhe elastik.

Kompleksi i vajrave të arganit, moringas, makadamias, marulës ka një efekt zbutës dhe rigjenerues, ndihmon flokët të heqin thatësinë dhe  mbyll majat e dyshe.

Nuk përmban parabene, ngjyra artificiale, vajra minerale dhe benzofenon.
I përshtatshëm për flokë të thatë, të lyer, të dëmtuar

2. Përbërësit

Water, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Fragrance, PEG-14M, Polysorbate 60, Polysorbate 20, Polyacrylate-13, Panthenol, Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol, Polyisobutene, Hydroxyethylcellulose, Hydrolyzed Pea Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Lecithin, Ceramide NP, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Phytosterols, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Glycine, Camellia Japonica Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Serine, Glutamic Acid, Diospyros Kaki Fruit Extract, Aspartic Acid, Leucine, Camellia Japonica Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Alanine, Lysine, Ceratonia Siliqua (Carob) Fruit Extract, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Threonine, Proline, Valine, Isoleucine, Histidine, Methionine, Cysteine

  Floland Premium Soothing Booster Essence (5 pcs)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery