Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Kerastase Chroma Thermique Hair Serum 45ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi i ulur
1,600 Lekë
Një serum universal termik antioksidant kundër këputjes për të gjithë flokët e dëmtuar dhe të trajtuar me ngjyrë. Një teksturë e bardhë e lëngshme e pasuruar me veti antioksidante, acid laktik dhe centella asiatica ndihmon në ruajtjen e ngjyrës duke mbrojtur plotësisht fibrat kundër të gjitha llojeve të agresorëve të jashtëm: dëmtimet e shkaktuara nga UV, lagështia, nxehtësia dhe stresi oksidativ.
1. Përdorimi

PËR FLOKËT E THARË ME peshqir: Merrni 2 deri në 4 pompa, në varësi të gjatësisë dhe trashësisë së flokëve. Përhapeni deri në majë, më pas krehni që produkti të shpërndahet në mënyrë të barabartë. Vazhdoni me tharjen. NË FLOKË TË THATË: Aplikojeni në flokë të thatë pas tharjes si një prekje përfundimtare për të zbutur dhe për të rritur shkëlqimin. .

2. Përbërësit

AquaAmodimethiconePEG-40 Hydrogenated Castor OilTrideceth-5Polyquaternium-37PhenoxyethanolPropylene Glycol Dicaprylate/DicaprateGlycerinTocopherolArgininePhenyl TrimethiconeTrideceth-10Lactic AcidPPG-1 Trideceth-6Chlorhexidine DigluconateSorbitan OleateAcetic AcidQuaternium-87Sodium HyaluronateCentella Asiatica ExtractTartaric AcidLinaloolPropylene GlycolLimoneneGeraniolHydroxycitronellalParfum

  Kerastase Chroma Thermique Hair Serum 45ml
  Kerastase Chroma Thermique Hair Serum 45ml
  Kerastase Chroma Thermique Hair Serum 45ml
  Kerastase Chroma Thermique Hair Serum 45ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery