Shko te informacioni mbi produktin
1 7

Kerastase Chronologiste Bain Régénérant Shampoo 250ml

Çmimi fillestar
4,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,200 Lekë
Rigjallëroni flokët tuaj nga rrënja në majë me këtë shampo restauruese të markës luksoze të kujdesit të flokëve Kérastase. Shampo powerhouse largon papastërtitë rreth skalpit të kokës dhe fijeve të flokëve ndërsa i pastron ato në mënyrë efektive.

Me veti inovative kundër plakjes, formula synon shenjat e para të maturimit për të ndihmuar në rivendosjen e një volumi rinor. Një përzierje e shkëlqyer e acidit hialuronik, lules Edelweiss dhe Abyssine i dhuron fijeve tuaja hidratim afatgjatë. Kjo treshe lëshon një mbulese hidratimi, duke ndihmuar për t'i lënë flokët të zhdërvjellët, me shkëlqim dhe plot jetë.

Vitamina E e pasur me antioksidantë gjithashtu lufton kundër efekteve të dëmshme të agresorëve mjedisorë. E mbushur me aromën e njohur Chronologiste të Trëndafilit të Çajit, Woods dhe Musk, formula aromatike krijon një përvojë vërtet të këndshme që arrin te preke edhe shqisat tuaja.

1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni skalpin. Shpëlajeni. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Laureth-5 Carboxylic Acid, Cocamide Mipa, Sodium Chloride, Isostearyl Neopentanoate, Polyquaternium-10, Ppg-5-Ceteth-20, Amodimethicone, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Propylene Glycol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Limonene, Butylene Glycol, Citronellol, Geraniol, Tocopherol, Bisabolol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Safflower Glucoside, Hydroxycitronellal, Sodium Hyaluronate, Alteromonas Ferment Extract, Bht, Sodium Citrate, Parfum / Fragrance (F.I.L. C230809/1).

  Kerastase Chronologiste Bain Régénérant Shampoo 250ml
  Kerastase Chronologiste Bain Régénérant Shampoo 250ml
  Kerastase Chronologiste Bain Régénérant Shampoo 250ml
  Kerastase Chronologiste Bain Régénérant Shampoo 250ml
  Kerastase Chronologiste Bain Régénérant Shampoo 250ml
  Kerastase Chronologiste Bain Régénérant Shampoo 250ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery