Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kerastase Chronologiste Thermique Régénérant 150 ml

Çmimi fillestar
5,360 Lekë
Çmimi fillestar
6,700 Lekë
Çmimi i ulur
5,360 Lekë
Kujdes rivitalizues për tharjen me tharëse për të zbutur dhe përsosur strukturën e fibrave. I mbushur me acid hialuronik, abisinë dhe vitaminë E për të luftuar shenjat e plakjes së kokës dhe flokëve. Thermique Régénérant siguron mbrojtje ndaj nxehtësisë deri në 230°C .Stilimi lehtësohet. I mbushur me aromën e njohur Chronologiste të aromave të shkëlqyera, duke përfshirë trëndafilin e çajit, drurët e lehtë dhe myshkun. Thermique Régénérant është një eksperiencë sensuale luksoze.
1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të larë dhe të tharë me peshqir. Punoni në gjatësitë dhe skajet. Mos e shpëlani.

2. Përbërësit

AQUA / WATER / EAU ● CERA ALBA / BEESWAX / CIRE DABEILLE ● DIMETHICONE ● ISOPROPYL MYRISTATE ● PHENOXYETHANOL ● HYDROXYPROPYL GUAR ● PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL ● TRIETHANOLAMINE ● HYDROXYETHYLCELLULOSE ● CAPRYLYL GLYCOL ● DIMETHICONOL ● PEG-30 GLYCERYL STEARATE ● HYDROGENATED STYRENE/BUTADIENE COPOLYMER ● ETHYLHEXYLGLYCERIN ● BENZYL SALICYLATE ● HEXYL CINNAMAL ● ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ● BENZYL ALCOHOL ● DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE ● LIMONENE ● CITRONELLOL ● TOCOPHEROL ● BISABOLOL ● SODIUM HYALURONATE ● SAFFLOWER GLUCOSIDE ● GERANIOL ● HYDROXYCITRONELLAL ● COUMARIN ● BUTYLENE GLYCOL ● PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE ● TRIDECETH-6 ● LINALOOL ● FARNESOL ● ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT
ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT
Alteromonas ferment extract is used to keep the skin in good condition and it has anti-ageing properties.
● SODIUM CITRATE ● PARFUM / FRAGRANCE ● C243628/1

  Kerastase Chronologiste Thermique Régénérant 150 ml
  Kerastase Chronologiste Thermique Régénérant 150 ml
  Kerastase Chronologiste Thermique Régénérant 150 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery