Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Kerastase Premiere Concentre Decalcifiant Ultra Reparateur 250 ml

Çmimi fillestar
7,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
7,200 Lekë
Kalciumi në ujin tuaj të dushit mund të çojë në dëmtime të vazhdueshme të flokëve duke i lënë ato të pa jetë, pa shkëlqim dhe të brishtë. Kerastase sjell një sistem të fuqishëm nga linja premium që largon grumbullimin e kalciumit që shkakton dëme dhe rikthen deri në 99% të forcës origjinale të flokëve*. Riparon dëmtimet e vazhdueshme, duke e kthyer 75% më shumë shkëlqim në flokë**. Për 93% më pak tharje te majave, përforcon lidhjet e dobëta të flokëve dhe rilidh lidhjet e thyera midis zinxhirëve të keratinës*.

1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur përpara se të lani shampon dhe masazhojeni gjatë gjithë kohës. Lëreni për 5 minutan

2. Përbërësit

Aqua / water / eau, glycerin, propylene glycol, glycine, citric acid, peg-40 hydrogenated castor oil, sodium hydroxide, perfume / fragrance, cetrimonium chloride, polysorbate 20, polysorbate 80, phenoxyethanol, hydrolyzed vegetable protein pg-propyl silanetriol, hydroxypropyl guar, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, quaternium-80, limonene, linalool, sodium benzoate, citral, potassium sorbate

  Kerastase Premiere Concentre Decalcifiant Ultra Reparateur 250 ml
  Kerastase Premiere Concentre Decalcifiant Ultra Reparateur 250 ml
  Kerastase Premiere Concentre Decalcifiant Ultra Reparateur 250 ml
  Kerastase Premiere Concentre Decalcifiant Ultra Reparateur 250 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery