Shko te informacioni mbi produktin
1 7

Kerastase Curl Manifesto Holiday Gift Set

Çmimi fillestar
11,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
11,000 Lekë


​Jepni dhuratën ideale per kujdesin luksoz të flokëve kaçurrela këtë sezon festash .Nga Kerastase me dashuri, ky koleksion i produkteve për flokë kaçurrela pastron butësisht, ushqen kaçurrelat dhe shton hidratimin për të përmirësuar formën natyrale të kaçurrelave.

Shampo Bain Hydratation Douceur, 250 ml


Shampo për flokë kaçurrelë.
Pastron skalpin dhe flokët dhe heq të gjitha mbetjet dhe papastertite.
Formula kremoze pastron butësisht flokët pa larguar vajrat natyralë
Pa sulfate, parabene dhe minerale

 

 Curl Manifesto Beurre Haute Nutrition 200ML .

Trajtim me maskë ushqyese tepër të pasur për flokë  kaçurrelë.Ushqen dhe hidraton.

 

Krem flokësh Crème De Jour Fondamentale, 150 ml


Krem për rritjen e kaçurrelave.
Rregullon formen
Formula hidratuese siguron kontrollin e flokeve
Ofron mbrojtje ndaj nxehtësisë deri në 230°C

 

1. Përdorimi

Shampo Bain Hydratation Douceur, 250 ml
Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht në lëkurën e kokës dhe në flokë derisa të shkumëzohet. Shpëlajeni mirë.Shmangni kontaktin me sytë.Nëse ndodh kontakti, shpëlajeni menjëherë.

Masque Beurre Haute Nutrition Hair Mask
Aplikojeni me bollëk në flokë të lagur. Shpërndajeni në mënyrë të barabartë. Lëreni për 5 deri në 30 minuta. Shpëlajeni tërësisht.

Crème De Jour Fondamentale, 150 ml
Aplikojeni në flokë të lagur e të tharë me peshqir pas Masque Beurre Haute Nutrition Hair Mask . Aplikoni një sasi produkti në flokë nga rrënja deri në maja, duke e shpërndarë në mënyrë të barabartë. Mos e shpëlani.

2. Përbërësit

Shampoo: Aqua / Water / Eau • Sodium C14-16 Olefin Sulfonate• Glycerin• Cocamide Mea • Cocamidopropyl Betaine • Glycol Distearate • Sodium Chloride • Sodium Lauroyl Sarcosinate • Hexylene Glycol • Citric Acid • Sodium Hydroxide • Sodium Benzoate • Coco • Betaine • Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride • Salicylic Acid • Carbomer • Benzyl Salicylate • Benzoic Acid • Linalool • Polyquaternium-7 • Benzyl Alcohol • Mel Extract / Honey Extract • 2-Oleamido-1, 3-Octadecanediol • Parfum / Fragrance.

Conditioner: Aqua / Water / Eau • Cetearyl Alcohol • Behentrimonium Chloride • Glycerin • Amodimethicone • Cetyl Esters • Potato Starch Modified • Isopropyl Alcohol • Shorea Robusta Seed Butter • Phenoxyethanol • Benzyl Salicylate • Trideceth-6 • Linalool • Benzyl Alcohol • Candelilla Cera / Candelilla Wax / Cire De Candelilla • Chlorhexidine Digluconate • Cetrimonium Chloride • Mel Extract / Honey Extract • 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol • Sodium Hydroxide • Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Citric Acid • Parfum / Fragrance.

Hair Cream: Aqua / Water / Eau • Glycerin • Cetearyl Alcohol • Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil • Hydroxypropyl Guar • Stearamidopropyl Dimethylamine • Cetyl Esters • Caprylyl Glycol • Glyceryl Stearate • Salicylic Acid • Benzyl Salicylate • Linalool • Benzyl Alcohol • Tartaric Acid • Mel Extract / Honey Extract • 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol • Citric Acid • Parfum / Fragrance.

  Kerastase Curl Manifesto Holiday Gift Set
  Kerastase Curl Manifesto Holiday Gift Set
  Kerastase Curl Manifesto Holiday Gift Set
  Kerastase Curl Manifesto Holiday Gift Set
  Kerastase Curl Manifesto Holiday Gift Set
  Kerastase Curl Manifesto Holiday Gift Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery