Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video

Kerastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition Mask 200ml

Çmimi fillestar
5,520 Lekë
Çmimi fillestar
6,900 Lekë
Çmimi i ulur
5,520 Lekë
Inkurajoni flokët me pamje të shëndetshme me Maskën e Haute Nutrition Masque Manifesto Kérastase Curl Masque Beurre, një trajtim ekstra i pasur i flokëve i krijuar për të trajtuar kaçurrelat e thata dhe të dëmtuara.

Maska ultra-ushqyese është e pasuruar me mjaltë manuka dhe ceramide, duke ofruar hidratim të flokëve dhe duke ndihmuar në luftën kundër keputjes së mëtejshme.Kjo maskë flokësh me gjalpë i lë flokët kaçurrela të ndjehen të butë të mëndafshtë dhe me një shkëlqim natyral.

1. Përdorimi

Merrni një sasi të madhe produkti në varësi të gjatësisë dhe trashësisë së flokëve. Aplikojeni në flokë të lagur. Shpërndajeni në mënyrë të barabartë duke e përhapur me gishta ose me një krehër. Masazhojeni në gjatësi dhe skaje. Lëreni nga 5 minuta deri në 30 minuta për riparim të thellë. Shpëlajeni tërësisht.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Amodimethicone, Cetyl Esters, Potato Starch Modified, Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzyl Salicylate, Mica, Linalool, Trideceth-6, Benzyl Alcohol, Mel Extract/Honey Extract, Ci 77891, Titanium Dioxide, Chlorhexidine Dihydrochloride, Cetrimonium Chloride, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Sodium Hydroxide, Citric Acid.

  Kerastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition Mask 200ml
  Kerastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition Mask 200ml
  Kerastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition Mask 200ml
  Kerastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition Mask 200ml
  Kerastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition Mask 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery