Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kerastase Energising Scrub 250ml

Çmimi fillestar
6,000 Lekë
Çmimi fillestar
7,500 Lekë
Çmimi i ulur
6,000 Lekë
Scrub Energjizues Kérastase ofron efekte thellësisht pastruese dhe detoksifikuese për skalpin dhe flokët tuaj. Skrabi energjik synon papastërtitë që bllokojnë poret në lëkurën e kokës, ideal për ata që janë të prirur ndaj yndyrës dhe zbokthit.

Formula është me kripë deti dhe acid salicilik, duke dhënë veti eksfoluese për të ndihmuar në largmin e grimcave ,papastertive dhe yndyres të tepërt. Duke u aplikuar si një skrab eksfolues ai i lë flokëve një ndjenjë të freskët dhe voluminoze.
1. Përdorimi

Vetëm në flokë të lagur, filloni të aplikoni butësisht një sasi sa një arrë në lëkurën e kokës. Masazhoni butësisht lëkurën e kokës, shtoni ujë në skalpin e kokës herë pas here për të ndihmuar produktin të krijojë një shkumë të trashë. Shpëlajeni tërësisht.

2. Përbërësit

Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Citrus Limon Peel Oil / Lemon Peel Oil, Limonene, Parfum / Fragrance, Citral, Zingiber Officinale Root Oil / Ginger Root Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Linalool, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal.

  Kerastase Energising Scrub 250ml
  Kerastase Energising Scrub 250ml
  Kerastase Energising Scrub 250ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery