Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Kerastase Fresh Affair Dry Shampoo 233ml

Çmimi fillestar
4,560 Lekë
Çmimi fillestar
5,700 Lekë
Çmimi i ulur
4,560 Lekë
Shampo e thatë Kérastase Fresh Affair. E pasuruar me vitaminë E dhe niseshte orizi, shampoja e thatë punon për të thithur yndyren e tepërt dhe për t'i lënë flokët të ndjehen të pastër dhe të freskët nga rrënja në majë.

Formula e lehtë është e mbushur me një aromë të shkëlqyer vaji neroli, duke ofruar një freski afatgjatë. Struktura e saj e imët pluhur ndihmon në minimizimin e rrezikut të tharjes së flokëve dhe lekures se kokës.

E përkryer për flokët e ditës së dytë, për freskim pas stërvitjes ose për një nxitje freskuese gjatë gjithë ditës, shampoja e thatë promovon flokë me pamje të shëndetshme dhe të rinovuar.

Pa silikon.
1. Përdorimi

Mbajeni shampon 25-30 cm larg nga flokët. Spërkateni në mënyrë të barabartë në flokë të thatë, duke u fokusuar në rrënjët dhe skalpin e kokës.

2. Përbërësit

Butane, Alcohol Denat., Propane, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Oryza Sativa Starch/Rice Starch, Diisopropyl Adipate, Disteardimonium Hectorite, Limonene, Linalool, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Butylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Extract/Sunflower Seed Extract, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Parfum/Fragrance.

  Kerastase Fresh Affair Dry Shampoo 233ml
  Kerastase Fresh Affair Dry Shampoo 233ml
  Kerastase Fresh Affair Dry Shampoo 233ml
  Kerastase Fresh Affair Dry Shampoo 233ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery