Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video

Kerastase Genesis Defense Thermique Treatment

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,900 Lekë
Size
I krijuar për të ndihmuar në forcimin e flokëve, Trajtimi Kérastase Genesis Defence Thermique është një produkt mbrojtës dhe ushqyes. Pavarësisht nëse floket tuaja janë të dobëta ose bien lehtësisht, trajtimi bën qe tharja te shkaktoj më pak dëme falë mburojës mbrojtëse të nxehtësisë.
Me Aquaxyl, Edelweiss Native Cells dhe Ginger Root, flokët tuaj do të marrin një hidratim deri në 88% deri në 24 orë. I lehtë, trajtimi nuk i rëndon floket tuaja, duke e mbajtur të plotë dhe me shumë volum. Flokët do të jenë më të menaxhueshëm duke e bërë krehjen më të lehtë .
1. Përdorimi

Aplikojeni në floke të lagura. Pa shpelarje.Thajeni me tharese.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Cocos Nucifera Oil / Coconut Oil, Amodimethicone, Polyquaternium-37, Phenoxyethanol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Xylitylglucoside, Sodium Hydroxide, Anhydroxylitol, Xylitol, Dimethicone Peg-7 Phosphate, Ppg-1 Trideceth-6, Trideceth-6, Behentrimonium Chloride, Limonene, Xylose, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Oleate, Linalool, Isopropyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg-Propyl Silanetriol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Zingiber Officinale Root Extract / Ginger Root Extract, Citral, Benzyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Potassium Sorbate, Tocopherol, Citric Acid, Xanthan Gum, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Genesis Defense Thermique Treatment
  Kerastase Genesis Defense Thermique Treatment
  Kerastase Genesis Defense Thermique Treatment
  Kerastase Genesis Defense Thermique Treatment
  Kerastase Genesis Defense Thermique Treatment
  Kerastase Genesis Defense Thermique Treatment
  Kerastase Genesis Defense Thermique Treatment
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery