Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kerastase Premiere Huile Gloss Reparatrice 30ml

Çmimi fillestar
6,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
6,200 Lekë
Kérastase Première Huile Gloss Réparatrice është një vaj i fuqishëm, i krijuar posaçërisht për të riparuar flokët e dëmtuar dhe për t'u dhënë atyre një shkëlqim rrezatues. Formula ka një veprim të dyfishtë: mbyll majat dyshe dhe forcon flokët. Me një përqendrim të lartë të përbërësve restaurues dhe ushqyes, vaji eliminon në mënyrë efektive mpirjen kokëfortë që shpesh shoqërohet me flokët e dëmtuar. Ideale për flokë të lyer dhe të dekoloruar, formula rigjallëron dhe flokët do të shkëlqejnë dukshëm dhe ndihen më të fortë.
1. Përdorimi

Aplikoni 1 ose 2 pipetë në flokë të lagur ose të thatë. Pa shplarje

2. Përbërësit

Isododecane, dimethicone, c11-13 isoalkane, caprylic/capric triglyceride, dimethiconol, amodimethicone, parfum / fragrance, limonene, linalool, citral, coumarin, benzyl salicylate, benzyl alcohol, citronellol, alpha-isomethyl ionone, geraniol

  Kerastase Premiere Huile Gloss Reparatrice 30ml
  Kerastase Premiere Huile Gloss Reparatrice 30ml
  Kerastase Premiere Huile Gloss Reparatrice 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery