Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Kerastase Premiere Masque Filler Reparateur 200ml

Çmimi fillestar
8,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
8,000 Lekë
Kérastase Première Masque Filler Réparateur është një maskë flokësh e krijuar për të reduktuar këputjen dhe për të siguruar hidratim për të gjitha llojet e flokëve të dëmtuar. Kjo maskë jo vetëm që rikthen forcën e brendshme të flokëve, por gjithashtu i rindërton ato për një pamje të shëndetshme dhe elastike. Formula është e pasuruar me peptide për të përmirësuar strukturën e flokëve dhe glicinë për të riparuar lidhjet e prishura midis zinxhirëve të keratinës, duke reduktuar ndjeshëm dëtimin. Për rezultate optimale, kombinoni me produktet e tjera të linjës Kérastase Première.
1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të larë me shampo dhe të tharë me peshqir. Masazhoni gjatësitë dhe skajet. Lëreni për 5 minuta. Shpëlajeni.

2. Përbërësit

Aqua / water / eau, cetearyl alcohol, behentrimonium methosulfate, amodimethicone, bis-behenyl/isostearyl/phytosteryl dimer dilinoleyl dimer dilinoleate, parfum / fragrance, behentrimonium chloride, lauryl laurate, caprylic/capric triglyceride, butylene glycol, hydroxypropyl starch phosphate, aminopropyl dimethicone, sodium hydroxide, phenoxyethanol, isododecane, hydrogenated castor oil/sebacic acid copolymer, limonene, isopropyl alcohol, pvp, trideceth-6, hydrolyzed vegetable protein pg-propyl silanetriol, glycine, citric acid, linalool, cetrimonium chloride, citral, sodium benzoate, potassium sorbate, tocopherol

  Kerastase Premiere Masque Filler Reparateur 200ml
  Kerastase Premiere Masque Filler Reparateur 200ml
  Kerastase Premiere Masque Filler Reparateur 200ml
  Kerastase Premiere Masque Filler Reparateur 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery