Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Kerastase Specifique Dermo-Calm Bain Riche Shampoo 250ml

Çmimi fillestar
4,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,000 Lekë
Ushqeni flokët e thatë dhe skalpin e ndjeshëm me shampon Specifique Dermo-Calm Bain Riche nga Kérastase, një formulë inovative e pasuruar me ekstrakte botanike për të ndihmuar në largimin e papastërtive dhe yndyranave, ndërsa qetëson irritimin e skalpit dhe hidraton flokët.

Hipoalergjik dhe pa silikon, është i mbushur me vaj qetësues Calophyllum si dhe glicerinë, e cila punon për të riparuar dhe për të formuar një barrierë mbrojtëse. Piroctone Olamine rigjallëron skajet e thata dhe hidraton ndërsa ekstrakti i mentolit jep ndjesin freskuese. Pastruesi i butë zvogëlon ndjenjat e kruajtjes dhe i lë fijet e buta dhe me shkëlqim.

Hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe pa silic.
1. Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur, masazhoni dhe shpëlajeni.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Laureth-5 Carboxylic Acid, Glycol Distearate, Glycerin, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Hexylene Glycol, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Sodium Methylparaben, Piroctone Olamine, Sodium Hydroxide, Carbomer, Salicylic Acid, Ethylparaben, Menthoxypropanediol, Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Ci 42090 / Blue 1, Citric Acid, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Specifique Dermo-Calm Bain Riche Shampoo 250ml
  Kerastase Specifique Dermo-Calm Bain Riche Shampoo 250ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery