Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Kerastase Specifique Masque Hydra-Apaisant Conditioner 200ml

Çmimi fillestar
6,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
6,900 Lekë
Hidratoni dhe ushqeni skalpin tuaj me Specifique Masque Hydra-Apaisant nga Kérastase. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, trajtimi intensiv punon për të ribalancuar nivelet e hidratimit dhe ndihmon ne qetësimin e irritimit te skalpit.

E pasuruar me L-Carnosine dhe vitaminë E, formula depërton thellë në folikul për të lëmuar dhe riparuar, duke i lënë flokët të ndjehen më të butë dhe më të lehtë, ndërsa ekstraktet botanike të vajit Moringa ndihmojnë në hidratim. Një trajtim i këndshëm,kjo maske e flokëve vepron për të qetësuar skalpin tuaj .

I testuar dermatologjikisht dhe pa silikon.
1. Përdorimi

Aplikojeni në lëkurën e kokës, në flokë të lagur, më pas masazhoni .Lëreni për 3 minuta, më pas shpëlajeni.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Glycerin, Quaternium-87, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Rhamnose, Tocopherol, Phenoxyethanol, Candelilla Cera / Candelilla Wax, Menthol, Propylene Glycol, Isopropyl Alcohol, 2-oleamido-1, 3-octadecanediol, Caprylyl Glycol, Carnosine, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Disodium Phosphate, Citric Acid, Glycine Soja Oil / Soybean Oil, Parfum / Fragrance.

  Kerastase Specifique Masque Hydra-Apaisant Conditioner 200ml
  Kerastase Specifique Masque Hydra-Apaisant Conditioner 200ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery