Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Killer Lips Lip Plumping Treatment 6.5ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

 

A do donit një filler pa injeksion për buzët? Ky trajtim për zbutjen e buzëve është formuluar posaçërisht për të zbutur në mënyrë natyrale dhe përmirësimin e pamjes së buzëve tuaja, ndërkohë që ofron hidratim dhe mbrojtje intensive.

Ndryshe nga lip gloss të tjerë, ky trajtim është formuluar me 2% përbërës funksional Hilurlip™*, një kombinim i fuqishëm i acidit hialuronik dhe peptideve, të cilat së bashku ofrojnë përfitime të menjëhershme dhe afatgjata. Acidi hialuronik ndihmon në ruajtjen e ujit, duke dhënë hidratim afatgjatë, ndërsa peptidet stimulojnë prodhimin e kolagjenit për një pamje më voluminoze. Kjo do të thotë që ky trajtim jo vetëm që ofron rezultate të menjëhershme, por gjithashtu ndihmon në përmirësimin e shëndetit të përgjithshëm dhe pamjen e buzëve tuaja me kalimin e kohës. Plus, është i butë dhe i sigurt për përdorim të përditshëm, kështu që ju mund të shijoni buzët e plota  gjatë gjithë ditës.

Mbron buzët nga dëmtimet mjedisore, si ekspozimi në diell dhe ndotja
Rrit hidratimin e buzëve me 33.5% pas 1 ore
Vëllimi i buzëve u rrit  deri në 30% pas 30 ditësh përdorimi.

1. Përdorimi

Përdoreni si trajtim ditor, për rezultate afatgjata

  Killer Lips Lip Plumping Treatment 6.5ml
  Killer Lips Lip Plumping Treatment 6.5ml
  Killer Lips Lip Plumping Treatment 6.5ml
  Killer Lips Lip Plumping Treatment 6.5ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery