Shko te informacioni mbi produktin
1 1

La Roche Posay Anthelios Spf50+ Dermo Pediatrics 200ml

Çmimi fillestar
2,550 Lekë
Çmimi fillestar
3,000 Lekë
Çmimi i ulur
2,550 Lekë
Siguron mbrojtje të lartë me spektër të gjerë (UVA, UVB) dhe ndihmon në mbrojtjen kundër dëmtimeve të shkaktuara nga infra të kuqe dhe ndotja.
Për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve. Shumë rezistent ndaj ujit, djersës dhe rërës. KNuk djeg sytë


1. Përdorimi

Aplikoni produktin kundër diellit 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni cdo 2 ore shpesh veçanërisht pas djersitjes ose fshirjes me peshqir. Përdorimi i jashtëm.

  La Roche Posay Anthelios Spf50+ Dermo Pediatrics 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery