Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Laneige Cream Skin Refiner 25ml

Çmimi fillestar
300 Lekë
Çmimi fillestar
500 Lekë
Çmimi i ulur
300 Lekë

Laneige Cream Skin Refiner hidraton lëkurën dhe ndihmon në forcimin e barrierave të lëkurës.
Formuluar me përbërës Cerapeptide™ që ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës, duke e lënë lëkurën të shëndoshë dhe vitale.
Formulë e lehtë dhe freskuese që përthithet menjëherë nga lëkura.

1. Përdorimi

Aplikoni në fytyrë në mënyrë të barabartë dhe masazhoni butësisht deri sa të përthithet plotësisht

2. Përbërësit

Purified Water, Butylene Glycol, Glycerin, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Isopentyldiol, 1,2-Hexanediol, Squalane, Polyglyceryl-10 Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Stearoyl Glutamate, Inulin Lauryl Carbamate, Glyceryl Caprylate, Ethylhexylglycerin, Propanediol, Disodium EDTA, Carbomer, Mannitol, Acrylates/Stearyl Methacrylate Copolymer, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Hyaluronic Acid, Camellia Sinensis Leaf Extract, Xanthan Gum, Ceramide NP, Camellia Japonica Flower Extract, Tocopherol, Acetyl Tetrapeptide-11

  Laneige Cream Skin Refiner 25ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery