Shko te informacioni mbi produktin
1 4

MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Lemon) 0.19g

Çmimi fillestar
300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
300 Lekë

Maskë për kujdes intensiv me ekstrakt limoni.  Është një antioksidant natyral që ndihmon në luftimin e efekteve të plakjes së qelizave. Vitamina C që përmban nxit prodhimin e kolagjenit që nxit shërimin dhe rigjenerimin e lëkurës. Përdorimi i tij nuk rekomandohet për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme pasi mund të shkaktojë irritim.

1. Përdorimi

Pas pastrimit të lëkurës tuaj dhe keni aplikuar tonikun vendosni maskën në mënyrë të barabartë në fytyrën tuaj.
Mbaheni për 15-20 minuta dhe hiqeni.
Mos e shpërlani.

2. Përbërësit

Water, Dipropylene Glycol, Glycereth-26, Glycerin, Propanediol,1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Sodium Carbomer, Allantoin,Hydroxyethylcellulose, Coptis Japonica Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract,Camellia Sinensis Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA,Dipotassium Glycyrrhizate, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Laurate, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate,Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Beta-Glucan

  MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Lemon) 0.19g
  MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Lemon) 0.19g
  MISSHA Airy Fit Sheet Mask (Lemon) 0.19g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery