Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Missha All-around Safe Block Soft Finish Sun Milk Spf 50+ PA+++ 70ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi i ulur
1,600 Lekë
MISSHA All-Around Safe Block Soft Finish Milk SPF50 + PA +++ është një krem dielli freskues i përditshëm që tonifikon lëkurën natyrshëm, ndërsa siguron mbrojtje me përbërës të shtuar me origjinë natyrore.
Një sistem mbrojtës ndaj rrezeve Ultraviolet me dy shtresa që është i padepërtueshëm ndaj ujit dhe djersës dhe do të ndriçojë lëkurën ndërsa e përdorni gjatë gjithë ditës.
Siguron një përfundim të butë dhe jo të yndyrshëm.
Rekomandohet për lëkurë normale / të yndyrshme ose të thatë.
Jep hidratim të lehtë dhe ndjesi të freskët në lëkurën tuaj.
1. Përdorimi

Përdoret në hapin e fundit të kujdesit për lëkurën.
Përhapeni butësisht mbi zonat e ndjeshme ndaj rrezeve të diellit që janë fytyra, qafa, krahët etj.
Aplikoni cdo 2 orë ne qëndroni gjatë të ekspozuar në diell

2. Përbërësit

Water, Cyclopentasiloxane, Silica, Zinc Oxide, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Lauryl PEG-10 Tris[Trimethylsiloxy]Silylethyl Dimethicone, Ethylhexyl Salicylate, Caprylyl Methicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Isopropyl Palmitate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Alcohol Denat, C12-15 Alkyl Benzoate, Helichrysum Arenarium Extract, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Magnesium Sulfate, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Quaternium-18 Bentonite, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Glycerin, Hydrogen Dimethicone, Phenoxyethanol, Fragrance, Silica Dimethyl Silylate, Sodium Benzoate, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Potassium Sorbate, Caprylyl Glycol, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Isopropyl Myristate, Lecithin, Ethylhexyl Palmitate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Ci 77492, Limonia Acidissima Extract, Ci 77491, Vp/​Hexadecene Copolymer, Acrylates/​Dimethicone Copolymer, Biosaccharide Gum-4, Rosa Davurica Bud Extract, Cinchona Succirubra Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Abronia Villosa Leaf Extract, Psidium Guajava Leaf Extract, Rhodiola Rosea Root Extract

  Missha All-around Safe Block Soft Finish Sun Milk Spf 50+ PA+++ 70ml
  Missha All-around Safe Block Soft Finish Sun Milk Spf 50+ PA+++ 70ml
  Missha All-around Safe Block Soft Finish Sun Milk Spf 50+ PA+++ 70ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery