Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese Bamboo Powder 5g

Çmimi fillestar
1,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,300 Lekë

Pudra e thatë matifikuese rekomandohet për lëkura të yndyrshme dhe përhapet lehtë duke reduktuar dukshëm rrudhat apo papërsosmëritë e vogla të lëkurës.

Është një alternativë natyrale me bazë bimore.
Ka veti anti-bakteriale dhe qetësuese, rregullon aktivitetin e gjëndrave dhjamore, zbut lëkurën dhe i jep asaj një shkëlqim të shëndetshëm.

Paese Bamboo Powder është një pluhur i lehtë që garanton një përfundim mat afatgjatë!

2. Përbërësit

BAMBUSA ARUNDINACEA STEM EXTRACT, MAGNESIUM STEARATE, SERICA, PARFUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN.

  Paese Bamboo Powder 5g
  Paese Bamboo Powder 5g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery