Shko te informacioni mbi produktin
1 9

Paese BB Cream with Hyaluronic Acid 30 ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë
Color

Kremi me ngjyrë përmban Acid Hialuronik dhe ka teksturë shumë të lehtë që përhapet shumë mirë në lëkurë.

Formula e produktit është e pasur me 98% përbërës natyralë që rigjenerojnë dhe hidratojnë në mënyrë efektive lëkurën. 

Kremi BB ka veti antioksiduese, mbron nga ndotësit atmosferik dhe efektet negative të dritës blu.

Sapo ta aplikoni, lëkura do të ndihet më e butë dhe e lëmuar me një përfundim natyral, pak mat.

1. Përdorimi

Pasi të keni vendosur kremin mbrojtës ndaj diellit, aplikoni BB kremin me duar ose me sfungjer.
Riaplikojeni gjatë ditës për të rifreskuar makeup-in. Për të larguar mbetjet e saj dhe të makeup-it të përdorur, këshillohet pastrimi me larje të dyfishtë (larës vajor dhe larës ujor).

2. Përbërësit

AQUA, TRIPELARGONIN, ISOAMYL LAURATE, SILICA, TITANIUM DIOXIDE [NANO], CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HORDEUM VULGARE POWDER, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, BUTYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, POLYGLYCERYL-3 OLEATE, CITR, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA FRUIT EXTRACT, HYDROLYZED JOJOBA ESTERS, MAGNESIUM SULFATE, ROSA CANINA SEED OIL, OPUNTIA FICUS-INDICA SEED OIL, SODIUM HYALURONATE, ZINC OXIDE, ORYZA SATIVA BRAN OIL, VEGETABLE OIL, ORYZA SATIVA BRAN WAX, HELIANTHUS ANNUUS SEED , WAX, RHUS SUCCEDANEA FRUIT WAX, NELUMBO NUCIFERA FLOWER EXTRACT, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA PEEL OIL, GLYCERYL STEARATE, LYSINE, GLYCERYL OLEATE, CETYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM, SORBATE, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIHYDROXYSTEARIN, MAGNESIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, LIMONENE, LINALOOL,

  Paese BB Cream with Hyaluronic Acid 30 ml
  Paese BB Cream with Hyaluronic Acid 30 ml
  Paese BB Cream with Hyaluronic Acid 30 ml
  Paese BB Cream with Hyaluronic Acid 30 ml
  Paese BB Cream with Hyaluronic Acid 30 ml
  Paese BB Cream with Hyaluronic Acid 30 ml
  Paese BB Cream with Hyaluronic Acid 30 ml
  Paese BB Cream with Hyaluronic Acid 30 ml
  Paese BB Cream with Hyaluronic Acid 30 ml
  Paese BB Cream with Hyaluronic Acid 30 ml
  Paese BB Cream with Hyaluronic Acid 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery