Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paese Blush with Argan Oil 4g

Çmimi fillestar
800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
800 Lekë
Color

Blush me Vaj Argani, i cili thekson mollzat dhe e bën lëkurën tuaj të duket e freskët duke i dhënë një shkëlqim rinor.
Vaji i arganit ushqen, rigjallëron dhe hidraton lëkurën për një kohë të gjatë duke e mbrojtur njëkohësisht nga plakja. 
Tekstura e tij e butë dhe e lëmuar përhapet dhe aplikohet shumë lehtë në lëkurë.

Përmban një gamë të gjerë ngjyrash ku mund të gjeni nuancën perfekte për veten tuaj.

  2. Përbërësit

  TALC, MICA, KAOLIN, MAGNESIUM STEARATE, TITANIUM DIOXIDE (NANO), OCTYLDODECANOL, DIMETHICONE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, SILICA DIMETHYL SILYLATE , SILICA, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM,
  ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, PEG-8, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID, LAUROYL LYSINE, TRIETHOXYCAPRYLSILANE,

   Paese Blush with Argan Oil 4g
   Paese Blush with Argan Oil 4g
   Paese Blush with Argan Oil 4g
   Paese Blush with Argan Oil 4g
   Paese Blush with Argan Oil 4g
   Paese Blush with Argan Oil 4g
   Paese Blush with Argan Oil 4g
   Paese Blush with Argan Oil 4g
   Paese Blush with Argan Oil 4g

   Na ndiq në Instagram

   #instagram

   Vegan
   Cuertly Free
   Contact +355675257599
   Fast Delivery