Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese Clair Concealer

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,400 Lekë
Color

Korrektor me efekt ndicues që redukton shenjat e lodhjes dhe redukton rrathët poshtë syve.
Tekstura e tij kremoze mundëson aplikim të lehtë dhe e bën të ketë mbulim të lartë.
Eshtë i pasur me përbërës aktivë që rregullojnë dhe forcojnë lëkurën rreth syve.

2. Përbërësit

AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONOL, ISODODECANE, TITANIUM DIOXIDE, PROPYLENE GLYCOL, POLYBUTENE, LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICONE, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER,
SILICA, BISMUTH OXYCHLORIDE, ETHYLHEXYL HYDROXYSTEARATE, TRIETHYLHEXYL TRIMELLITATE, C30-45 OLEFIN, HYDROGENATED POLYDECENE, ZINC STEARATE, SODIUM CHLORIDE, IRON OXIDE, MICA,
ETHYLENEDIAMINE/HYDROGENATED DIMER DILINOLEATE COPOLYMER BIS-DI-C14-18 ALKYL AMIDE, NYLON-12, SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT, PANTHENOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, NIACINAMIDE, TOCOPHERYL ACETATE,
RETINYL PALMITATE, ASCORBYL PALMITATE, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

  Paese Clair Concealer
  Paese Clair Concealer
  Paese Clair Concealer
  Paese Clair Concealer
  Paese Clair Concealer

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery