Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Paese Creamy blush 4g

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,900 Lekë
Color

Blush me konsistencë të lehtë që nuk rëndon lëkurën dhe jep një ndjesi hidratimi. Përhapet lehtësisht duke dhënë një efekt afatgjatë të një skuqjeje natyrale.

Nuk konsumohet gjatë ditës.


1. Përdorimi

Aplikojeni me një sfungjer, furçë ose gishta në faqe, në qepallat në vend të hijeve dhe në buzë - si buzëkuq.

2. Përbërësit

CTYLDODECANOL, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, MICA, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, COPERNICIA CERIFERA CERA, PARAFFIN, ISOAMYL LAURATE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, , POLYISOBUTENE, NELUMBO NUCIFERA FLOWER EXTRACT, HOYA LACUNOSA FLOWER EXTRACT, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE,, LYSINE, MAGNESIUM CHLORIDE, AROMA, ALUMINUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN

  Paese Creamy blush 4g
  Paese Creamy blush 4g
  Paese Creamy blush 4g
  Paese Creamy blush 4g
  Paese Creamy blush 4g
  Paese Creamy blush 4g
  Paese Creamy blush 4g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery