Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paese DD Cream Daily Defense 30ml

Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,300 Lekë
Color

DD Cream mbron mund të përdoret gjatë gjithë vitit, pasi mbron në mënyrë efektive lëkurën nga faktorët e jashtëm të dëmshëm, si smogu ose rrezet UV. Pigmentet e zgjedhura me kujdes me certifikatën Ecocert përzihen në mënyrë perfekte me lëkurën dhe garantojnë mbulim pa krijuar një efekt maske.
Gjithashtu hidraton dhe ushqen lëkurën, duke ngadalësuar proçeset e plakjes.

2. Përbërësit

AQUA, C12-15 ALKYL BENZOATE, CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT EXTRACT, TITANIUM DIOXIDE, BUTYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, NYLON 6/12, BUTYLENE GLYCOL, ALCOHOL DENAT., BENZOPHENONE-3, METHYL TRIMETHICONE, BETAINE, ISODODECANE,, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, GLYCERIN, ALUMINUM STEARATE, MAGNESIUM SULFATE, SEA WATER, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, LYSINE, PHENOXYETHANOL,, CAPRYLYL GLYCOL, PROPYLENE CARBONATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, ALUMINA, ALUMINUM HYDROXIDE, MAGNESIUM CHLORIDE, PARFUM, HEXYL CINNAMAL

  Paese DD Cream Daily Defense 30ml
  Paese DD Cream Daily Defense 30ml
  Paese DD Cream Daily Defense 30ml
  Paese DD Cream Daily Defense 30ml
  Paese DD Cream Daily Defense 30ml
  Paese DD Cream Daily Defense 30ml
  Paese DD Cream Daily Defense 30ml
  Paese DD Cream Daily Defense 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery