Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paese Glowerous Liquid Highlighter Sparkle Rose 16ml

Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,300 Lekë

Liquid Highlighter për makeup rrezatuese.
Struktura e lehtë e produktit e bën atë të shkrihet në mënyrë të përsosur në lëkurë për të nxjerrë në pah zonat të fytyrës dhe trupit. Përbërësit aktivë në produkt japin një ndjenjë hidratimi dhe rehatie. Pigmenti i koncentruar intensivisht i jep ngjyrë të dukshme lëkurës.

2. Përbërësit


AQUA, ISODODECANE, DIMETHICONE, PEG-10 DIMETHICONE, MICA, GLYCERIN, TALC, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, RUBUS IDAEUS SEED OIL,
DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, TRIHYDROXYSTEARIN, SODIUM CHLORIDE, MAGNESIUM SULFATE, PROPYLENE CARBONATE, AROMA, TIN OXIDE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN,

  Paese Glowerous Liquid Highlighter Sparkle Rose 16ml
  Paese Glowerous Liquid Highlighter Sparkle Rose 16ml
  Paese Glowerous Liquid Highlighter Sparkle Rose 16ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery