Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paese Keratin Regeneration 8 ml

Çmimi fillestar
900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
900 Lekë

Kondicioner për thonjtë e dobësuar dhe të brishtë. Thonjtë e fortë, të shëndetshëm dhe të rigjeneruar me 83% pas vetëm dy javësh përdorim.

Komponenti lidhës gjen lidhje të thyera të keratinës të shkaktuara nga dëmtime kimike ose mekanike, si p.sh. përdorimi shumë i gjatë i llakut hibrid dhe rindërton pllakën e thonjve. Ofron një sipërfaqe thonjsh të fortë, me shkëlqim dhe të shëndetshëm.

1. Përdorimi

Aplikojeni dy herë në javë për të forcuar thonjtë.

2. Përbërësit


BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, POLYVINYL BUTYRAL, TOSYLAMIDE/EPOXY RESIN, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, SILICA, N-BUTYL ALCOHOL, BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE, BENZOPHENONE-1.

  Paese Keratin Regeneration 8 ml
  Paese Keratin Regeneration 8 ml
  Paese Keratin Regeneration 8 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery