Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese Nanorevit Hydrating & Calming Essence Mist 100ml

Çmimi fillestar
1,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,100 Lekë

Vajin e farës së rrushit të zi, sepse përmban një kombinim të pesë EFA-ve (Acidet Esenciale Yndyrore të Pangopura):
Acid Linoleik (LA) - sintetizon acidet e mbetura omega-6 përgjegjëse për ruajtjen e hidratimit optimal të lëkurës
Acidi γ-Linolenik (GLA) - mungesa e tij shkakton humbjen e elasticitetit të lëkurës, gjë që përshpejton ndjeshëm formimin e rrudhave
Acidi α-Linolenik (ALA) - forcon qelizat epidermale dhe pengesën mbrojtëse të lëkurës
Acid Oleik - stimulon rigjenerimin dhe formimin e qelizave të reja
Acid Stearik - rindërton shtresën lipidike
Duke përdorur teknologjinë tonë të patentuar dhe inovative, ne kemi përgatitur një produkt të pazakontë për kujdesin e të gjitha llojeve të lëkurës!

Një esencë hidratuese dhe qetësuese 

1. Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe trup të pastruar. Ju gjithashtu mund ta përdorni gjatë ditës për të freskuar lëkurën tuaj. Përdoreni së bashku me serumin hidratues dhe anti-plakje për rezultate më të mira. Shkundni mirë para përdorimit.

2. Përbërësit

Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Polysorbate 20, Maris Aqua, PEG 8 Beeswax, Decyl Glucoside, Ribes Nigrum Seed Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Extract, Actinidia Chinensis Fruit Extract, Carica Papaya Fruit Extract, Cucumis Sativus Fruit
Cucumis Sativus Fruit Extract, Fragaria Ananassa Fruit Extract, Prunus Persica Fruit Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Rubus Idaeus Fruit Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parf
Parfum, Citric Acid.

  Paese Nanorevit Hydrating & Calming Essence Mist 100ml
  Paese Nanorevit Hydrating & Calming Essence Mist 100ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery