Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Paese Nanorevit Natural Finish Longwear Foundation 30ml

Çmimi fillestar
2,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,900 Lekë
Color

Aktualisht, nuk ka asnjë fondacion të njohur në treg që të këto veti, duke përfshirë ato që reduktojnë skuqjen e lëkurës duke e hidratuar intensivisht në të njëjtën kohë. Kjo fondatinë, i bazuar në teknologjinë inovative, ofron mbulim të plotë dhe një efekt natyral.

Rezultatet e testit të marra nga një laborator i pavarur konfirmojnë pas katër javësh përdorimi:
rritje e hidratimit të lëkurës me 1.77%
rregullimi i sasisë së sebumit me 81.92%
mungesa e acarimit  ndaj alergjive, atopike ose me psoriasis.

2. Përbërësit

AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, TRIETHYLHEXANOIN, ISOTRIDECYL ISONONANOATE, PROPYLENE GLYCOL, LAURYL POLYGLYCERYL-3 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, PEG-10 DIMETHICONE, RIBES NIGRUM SEED OIL, DECYL GLUCOSIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PEG-8 BEESWAX, ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER, DIMETHICONE/POLYGLYCERIN-3 CROSSPOLYMER, METHYL TRIMETHICONE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PROPYLENE CARBONATE, PEG-8, ASCORBYL PALMITATE, ASCORBIC ACID, SODIUM CHLORIDE, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, PHENEOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN,

  Paese Nanorevit Natural Finish Longwear Foundation 30ml
  Paese Nanorevit Natural Finish Longwear Foundation 30ml
  Paese Nanorevit Natural Finish Longwear Foundation 30ml
  Paese Nanorevit Natural Finish Longwear Foundation 30ml
  Paese Nanorevit Natural Finish Longwear Foundation 30ml
  Paese Nanorevit Natural Finish Longwear Foundation 30ml
  Paese Nanorevit Natural Finish Longwear Foundation 30ml
  Paese Nanorevit Natural Finish Longwear Foundation 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery