Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paese Oh my eye Mascara 8ml

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,700 Lekë

Konsistenca e butë dhe kremoze e maskarës së aplikuar me furçë, aplikohet në mënyrë të barabartë pa grumbullime dhe pa lënë copëza të zeza në qerpik.Furça silikoni  jep efektin e qerpikeve me te  gjatë.

Qerpikët janë dukshëm më të gjatë dhe më të trashë, duken të shëndetshëm dhe me shkëlqim.

Eshtë rezistente ndaj lagështirës, djersës dhe lotëve - perfekte për njerëzit aktivë pasi nuk leshon njolla te zeza apo te levizë gjatë gjithë ditës.

1. Përdorimi

Për një efekt natyral, aplikoni një shtresë të produktit, dhe për një efekt shumëdimensional, shtoni një shtresë tjetër.

2. Përbërësit

SYNTHETIC BEESWAX, PARAFFIN, CI 77499, POLYURETHANE-35, ACACIA SENEGAL GUM, STEARIC ACID, TRIETHANOLAMINE, PALMITIC ACID, VP/EICOSENE COPOLYMER, POLYBUTENE,
COPERNICIA CERIFERA CERA, GLYCERYL STEARATE, BUTYLENE GLYCOL, ORYZA SATIVA CERA, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE

  Paese Oh my eye Mascara 8ml
  Paese Oh my eye Mascara 8ml
  Paese Oh my eye Mascara 8ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery