Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Paese Powder Browpencil 1,19 g

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,600 Lekë
Color

Falë formulës së duhur të butësisë dhe pudrës, Lapsi ynë Pudër mbush me saktësi dhe trashë vetullat, duke siguruar një efekt natyral dhe afatgjatë. Është afatgjatë, i butë, i lehtë për t'u aplikuar dhe jep një efekt natyral. Është i pajisur me një furçë për krehjen e vetullave, duke u dhënë atyre formën e duhur dhe, nëse është e nevojshme, për të hequr produktin e tepërt.

Ajo që e bën lapsin pluhur për vetulla një produkt inovativ janë dy përbërësit kryesorë të tij: mika dhe silicë, pluhurat me bazë minerale. Produkti është i lirë nga dylli dhe lanolina. Përbërësit lidhës janë cilësisë më të lartë, kështu që produkti nuk lë një  të yndyrshëm, është jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj temperaturave të larta


2. Përbërësit

MICA, DIMETHICONE/DIVINYLDIMETHICONE/SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, SILICA, POLYMETHYL METHACRYLATE, KAOLIN, BEHENOXY PEG-10 DIMETHICONE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, PENTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, TRIETHYL CITRATE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, ALGIN, SODIUM POLYACRYLATE, GLYCERIN, TOCOPHEROL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLHYDROXAMIC ACID

  Paese Powder Browpencil 1,19 g
  Paese Powder Browpencil 1,19 g
  Paese Powder Browpencil 1,19 g
  Paese Powder Browpencil 1,19 g
  Paese Powder Browpencil 1,19 g
  Paese Powder Browpencil 1,19 g
  Paese Powder Browpencil 1,19 g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery