Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Paese Puff Cloud Face powder 7g

Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,300 Lekë

Kjo puder e thate jep  efektin e nje lekure te ndriçuar  dhe te freskët.

Zbut  lëkurën pa bllokuar poret dhe është i padukshëm gjatë ditës.

Formula e saj pa erë dhe ngjyra neutrale bezhë përputhen në mënyrë të përkryer me çdo bazë të aplikuar më parë.

Vaji i pambukut dhe vitaminat C dhe E që përmban i sigurojnë lëkurës kujdes dhe mbrojtje të përditshme. 

2. Përbërësit

TALC, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE/SILICA CROSSPOLYMER, POLYMETHYL METHACRYLATE, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, CYCLOPENTASILOXANE, GOSSYPIUM HERBACEUM POWDER, MICA, SILICA, GOSSYPIUM HERBACEUM SEED OIL,
TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, LECITHIN, DIMETHICONE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN,

  Paese Puff Cloud Face powder 7g
  Paese Puff Cloud Face powder 7g
  Paese Puff Cloud Face powder 7g
  Paese Puff Cloud Face powder 7g
  Paese Puff Cloud Face powder 7g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery