Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paese Puff Cloud Under Eye Powder 5,3gr

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,700 Lekë

Lëkura rreth syve është pjesa më e ndjeshme e fytyrës suaj dhe kërkon trajtim të veçantë. Njerëzit që luftojnë me rrathët e errët poshtë syve përdorin produkte të ndryshme për t'i mbuluar ato.

Për të zgjatur qëndrueshmërinë e produkteve të tilla, ata duhet të provojnë pluhurin tonë të syve Puff Cloud, i cili do të ruajë kozmetikën e aplikuar më parë duke zbutur dhe ndriçuar zonën në të njëjtën kohë.

 Pluhuri i bluar imët me konsistencë të mëndafshtë përmban grimca që ndriçojnë butësisht për një efekt unik dhe zbutës.

Puff Cloud Powder është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

2. Përbërësit

TALC, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE / SILICA CROSSPOLYMER, POLYMETHYL METHACRYLATE, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, CYCLOPENTASILOXANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE
OPUNTIA FICUS-INDICA SEED OIL, PERFLUOROOCTYL TRIETHOXYSILANE, POLYPERFLUOROMETHYLISOPROPYL ETHER, TOCOPHERYL ACETATE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, DIMETHICONE, SILICA, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN.

  Paese Puff Cloud Under Eye Powder 5,3gr
  Paese Puff Cloud Under Eye Powder 5,3gr
  Paese Puff Cloud Under Eye Powder 5,3gr

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery